Skup tkanin Łódź, usługa na rzecz łódzkiego sklepu z materiałami, to jedna z naszych realizacji. Dzięki współpracy z naszą firmą sklep oferujący tkaniny wygenerował dodatkowy zysk i uwolnił przestrzeń na nowe materiały.

Sprzedaż nierentownych tkanin

Często pewne grupy tkanin przestają generować zysk, ponieważ są zeszłosezonowe i nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem. Tak było również w przypadku naszego klienta, który borykał się z trudnościami spowodowanymi dużą ilością zalegających materiałów pozasezonowych. Rozwiązaniem okazał się profesjonalny skup tkanin i dzianin.

Stos nierentownych tekstyliów zajmował sporo miejsca w magazynie naszego klienta. Doprowadziło to do problemu braku wolnej przestrzeni na nowe materiały. Z tego powodu sklep postanowił skorzystać z naszych usług.

profesjonalny skup tkanin łódź

Profesjonalny skup tkanin Łódź

Po pozytywnym rozpatrzeniu formularza wypełnionego przez właściciela sklepu, postanowiliśmy odkupić pozasezonowe materiały. Spotkanie w celu odbioru tkanin miało miejsce oczywiście w siedzibie naszego klienta.

Usługę skupu zrealizowaliśmy sprawnie i bezproblemowo. Zważyliśmy wszystkie materiały, które klient chciał sprzedać i zaproponowaliśmy korzystną cenę za kilogram. Następnie odkupiliśmy zeszłosezonowe tekstylia, zapewniając transport materiałów. W efekcie łódzki sklep z materiałami odzyskał swój magazyn i zyskał dodatkowy zarobek.

Jeśli nie wiesz, co zrobić ze stosem zbędnych tkanin, chętnie pomożemy. Zadzwoń lub napisz do nas, aby umówić się na odbiór materiałów w całej Polsce!