RESZTKI TKANIN

Skupujemy resztki tkanin różnego rodzaju. Przyjmujemy skrawki materiałów powstałe na skutek działalności zakładów produkcyjnych, pracowni krawieckich, sklepów z tkaninami i nie tylko. Oferujemy satysfakcjonującą cenę za kilogram i wygodną realizację usługi.

resztki tkaniny skup

Skup resztek tekstylnych

Odbierzemy od Ciebie resztki tekstylne w postaci ścinków, skrawków, odpadów krawieckich i nie tylko. Naszą specjalnością jest skup odpadów tkaninowych i dzianinowych. Dzięki nam możesz pozbyć się wszystkich zbędnych resztek i zminimalizować koszty magazynowania.

Jakie resztki tekstylne możesz sprzedać w naszym skupie? Przyjmujemy większość typów tkanin i dzianin – sprzedasz u nas zarówno naturalne, jak i sztuczne materiały. Skupowi podlegają popularne resztki bawełny, wiskozy, wełny, lnu, poliestru i wielu innych tekstyliów. Każde zlecenie podlega indywidualnej weryfikacji, dlatego wszystkie szczegóły omawiamy telefonicznie lub mailowo.

Skup resztek materiałów na wagę

Skupujemy resztki dzianin i tkanin na wagę, proponując dobrą cenę za kilogram materiałów. Dbamy przy tym o komfort klientów i sprawną realizację usługi, dlatego samodzielnie ważymy wszystkie tekstylia. Dzięki temu oszczędzasz cenny czas.

Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie. W ten sposób zorientujesz się, czy resztki materiałów, którymi dysponujesz, będą mogły trafić do naszego skupu.

resztki tkanin gdzie sprzedać
resztki tkanin skup z transportem

Resztki tkanin – skup z transportem

Transport zalegających resztek tkanin może być kłopotliwy, dlatego zapewniamy odbiór pozostałości od klienta. Przyjedziemy do Twojego zakładu, magazynu bądź sklepu, niezależnie od tego, w jakiej części kraju się znajduje.

Realizujemy zlecenia w całej Polsce, działając kompleksowo. Od weryfikacji zgłoszenia, poprzez ważenie i odbiór materiałów – współpraca z nami jest opłacalna pod każdym możliwym względem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami!

zapraszamy do formularza kontaktowego