LIKWIDACJA SZWALNI

Likwidacja szwalni to często napięty okres, pełen czasochłonnych i trudnych wyzwań. Nie chcemy, aby pozostałe po produkcji tkaniny były jednym z nich. Dlatego realizujemy usługę skupu tekstyliów, wspierając naszych klientów w realizacji całego procesu.

Odbiór tkanin po likwidacji szwalni

Likwidacja firmy tekstylnej to skomplikowane przedsięwzięcie. Jedną z podstawowych trudności pojawiających się w toku tego procesu jest duża ilość zbędnych tkanin. Od lat zamieniamy ten problem w korzyść dla naszych klientów, skupując wszystkie niepotrzebne tekstylia. Dzięki nam możesz zyskać na sprzedaży materiałów zalegających w Twoim magazynie.

Wspieramy firmy, dla których powodem trudności jest:

likwidacja szwalni
likwidacja szwalni skup<br />

Usługi dla firm tekstylnych

Odkupujemy materiały od różnego typu firm tekstylnych. Nasz skup oferuje usługi wszystkim przedsiębiorstwom z branży odzieżowej, które posiadają zbędne tkaniny i dzianiny. O realizacji usługi decyduje ilość, rodzaj oraz jakość materiałów.

Oczywiście respektujemy większość typów materiałów. Współpracując z nami, możesz zyskać na sprzedaży wełny, wiskozy, bawełny, poliestru i wielu innych tekstyliów. Przyjmujemy ponadto różnego rodzaju odpady tkaninowe.

Likwidacja szwalni – transport tekstyliów

Wiemy, że z zamykaniem szwalni lub innego typu firmy tekstylnej wiąże się ogrom zadań do zrealizowania. Dlatego zapewniamy dojazd do siedziby klienta, ważenie wszystkich tkanin i transport materiałów tekstylnych na terenie całego kraju.

Chętnie zjawimy się we wskazanym miejscu po wcześniejszej weryfikacji zlecenia i konsultacji telefonicznej. Nie musisz więc martwić się ważeniem i transportem tkanin – zrealizujemy całą usługę od A do Z. Wyślij swoje zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas!

zamykanie szwalni wsparcie

zapraszamy do formularza kontaktowego