SKUP ODPADÓW TKANINOWYCH

Prowadzimy profesjonalny skup odpadów tkaninowych. Proponujemy atrakcyjne ceny oraz dojazd do siedziby klienta. Dzięki nam firmy zwalniają miejsce w magazynach i zyskują dodatkowe źródło dochodu.

Skup ścinków różnego typu

Ścinki materiałów powstałe w toku produkcji, odpady z zakładu krawieckiego i nie tylko – wychodzimy naprzeciw problemom, z którymi borykają się firmy z branży tekstylnej. W związku z tym skupujemy odpady tkaninowe różnego rodzaju.

U nas możesz pozbyć się ścinek:

  • wełny i bawełny,
  • lnu i jedwabiu,
  • tkanin poliestrowych,
  • wiskozy,
  • materiałów nylonowych,
  • i wielu innych tkanin.

Proponujemy konkurencyjną cenę, która uzależniona jest od typu materiału. Działamy na terenie całej Polski, zapewniając dojazd do kontrahenta. Dzięki temu zyskujesz w prosty i wygodny sposób.

skup odpadów tkaniny<br />
ekologiczny skup odpadów tkaninowych

Ekologiczny skup odpadów tkaninowych

Wiemy, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne. Dlatego z wszystkimi ścinkami tkanin postępujemy w sposób ekologiczny, poddając je bezpiecznemu recyklingowi. W efekcie decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, że odpady tekstylne nie będą zagrożeniem dla otoczenia.

Usługa skupu odpadów tekstylnych to nie tylko ekonomiczne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Recykling odpadów tkanin oznacza ich dalsze istnienie w nowej formie. Wybierając nasze usługi, przyczyniasz się do tego procesu i dbasz o środowisko naturalne.

Jeśli chcesz pozbyć się zbędnych ścinków tkanin, zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas lub prześlij formularz kontaktowy, korzystając z naszej strony internetowej!

zapraszamy do formularza kontaktowego