Skup poliamidu to usługa dedykowana hurtowniom, szwalniom i sklepom, które zmagają się z nadwyżką tego materiału. Niezależnie od typu prowadzonej działalności warto rozważyć sprzedaż nadwyżki poliamidu za korzystną cenę.

Poliamid i sztuczne tkaniny – jak pozbyć się resztek?

Niewykorzystane materiały sztuczne, w tym również poliamid, nie muszą zalegać w Twoim magazynie. Wszystkie niepotrzebne tekstylia możesz przekazać skupowi, oczywiście sprzedając je za atrakcyjną cenę za kilogram. W taki właśnie sposób działa skup tkanin i dzianin – usługa, która pozwala rozwijać się wszystkim firmom z sektora tekstylnego.

Wystarczy, że uzupełnisz formularz kontaktowy lub skontaktujesz się z nami telefonicznie. Odbieramy tkaniny i dzianiny w całej Polsce.

Skup poliamidu i nie tylko

Nie tylko poliamid, ale również inne typy materiałów podlegają usłudze skupu. Nasza firma skupuje różne typy tkanin oraz dzianin – naturalnych i sztucznych. Mogą ponadto występować w całości, jak i w formie skrawków czy ścinków.

Podstawowe kryteria realizacji usługi to ilość tkanin oraz ich rodzaj, choć przyjmujemy większość typów materiałów. Skontaktuj się z nami!