Skup odpadów tekstylnych Łódź to przykład kolejnej profesjonalnej współpracy z klientem B2B. Łódzka firma z branży tekstylnej zmagała się z problemem magazynowania znaczącej nadwyżki odpadów tekstyliów. Usługa skupu również w tym przypadku okazała się strzałem w dziesiątkę.

Problem z odpadami tekstylnymi

Co robić w sytuacji, gdy ścinki krawieckie i inne skrawki tekstylne zajmują niemalże cały magazyn, a liczba kilogramów materiałów stale rośnie? Właśnie z takim problemem borykała się jedna z łódzkich firm, a rozwiązaniem okazał się w tym przypadku skup odpadów tkaninowych.

Kilogramy tekstylnych resztek bawełnianych, poliestrowych i wełnianych trafiły do naszego skupu, zwalniając miejsce w magazynie naszego klienta. Jak wyglądała realizacja tego zlecenia?

łódź skup odpadów teksylnych

Skup odpadów tekstylnych Łódź

W toku weryfikacji zgłoszeń online nadesłanych przez różnego rodzaju firmy, natrafiliśmy na zapytanie od łódzkiego przedsiębiorstwa, które dysponowało wielokilogramową nadwyżką odpadów tekstylnych. Skontaktowaliśmy się z firmą telefonicznie, aby umówić się na dogodny termin odbioru materiałów.

Po ustaleniu terminu i miejsca realizacji zlecenia, nasi specjaliści udali się w trasę. Celem było zważenie wszystkich niepotrzebnych klientowi tkanin i przetransportowanie ich do naszego skupu. Oczywiście wszystko to za korzystną cenę za kilogram. Nasz klient zyskał zatem dodatkowy zarobek, sprzedając odpady tekstylne wygenerowane w toku prowadzenia działalności.

Nie tylko odpady poliestru, wełny i bawełny interesują nasz skup. Przyjmujemy większość typów materiałów i to w różnej formie. Uzupełnij formularz na stronie internetowej i pozbądź się niepotrzebnych kilogramów tekstyliów!