W skupie możesz sprzedać nie tylko dobrze utrzymane tkaniny, takie jak na przykład zeszłosezonowe materiały. Często trafiają do nas również ścinki krawieckie różnego typu. Jakie konkretnie kawałki materiałów można zamienić na dodatkowy zarobek? Zapraszamy do lektury.

Rodzaje skupowanych ścinków krawieckich

Profesjonalny skup tkanin i dzianin wychodzi naprzeciw wyzwaniom, z jakimi borykają się zakłady krawieckie, produkcyjne i nie tylko. W efekcie możesz szybko i wygodnie pozbyć się ścinków krawieckich różnego rodzaju.

Bawełniane, wełniane, poliestrowe, wiskozowe – to tylko przykłady ścinków przyjmowanych w naszym skupie tkanin. Skupujemy niemalże wszystkie typy materiałów. Przy czym realizacja zlecenia zależy od stanu tekstyliów oraz ich ilości. Jak dowiedzieć się, czy posiadane przez Ciebie skrawki krawieckie kwalifikują się do odbioru przez skup?

ścinki krawieckie odpady

Jak przekazać ścinki krawieckie do skupu?

Zanim przekażesz ścinki do skupu, konieczna będzie weryfikacja Twojego zgłoszenia. Możesz je wysłać z poziomu naszej strony internetowej. Wystarczy, że przejdziesz do zakładki Kontakt (po prawej stronie na górze) i uzupełnisz formularz kontaktowy.

Podaj zbliżoną ilość i rodzaj materiałów, a my ocenimy, czy będziemy w stanie odkupić je od Ciebie. Jeśli tak, przyjedziemy do Twojej siedziby – oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Następnie zważymy i przetransportujemy wszystkie zbędne ścinki, a Ty odzyskasz swój magazyn i zarobisz na sprzedaży tekstyliów. Masz pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas!