Likwidacja szwalni Łódź, czyli wsparcie przy zamykaniu jednego z łódzkich zakładów, to doskonały przykład profesjonalizmu naszego skupu. Dowiedz się więcej o tej realizacji i sprawdź, co możesz zyskać.

Wsparcie skupu przy likwidacji szwalni

Sprawna likwidacja szwalni wymaga bezproblemowego rozdysponowania zbędnych tekstyliów. Dlatego w toku tego procesu warto zdecydować się na profesjonalne wsparcie skupu tkanin, który odbierze wszystkie materiały bezpośrednio z Twojego zakładu.

W taki właśnie sposób nasz skup pomógł jednej z łódzkich szwalni. Sprawna realizacja zlecenia pozwoliła naszemu klientowi bezproblemowo poradzić sobie z ważnym aspektem zamykania zakładu, jakim jest konieczność spożytkowania zalegających tkanin.

szwalnia likwidacja łódź

Sprawna likwidacja szwalni Łódź

Realizacja całego procesu rozpoczęła się od weryfikacji zgłoszenia online, które otrzymaliśmy od naszego klienta. Po akceptacji ilości i rodzaju tkanin ustaliśmy wspólnie z klientem dogodny termin spotkania.

Jako że zapewniamy ważenie oraz transport materiałów, zjawiliśmy się w łódzkiej szwalni z własnymi urządzeniami pomiarowymi. Po zważeniu zrealizowaliśmy transakcję, odkupując wszystkie zbędne tkaniny od naszego klienta. Następnie zabraliśmy wszystkie materiały.

Dzięki takiemu modelowi współpracy nasz klient zarobił na niechcianych tekstyliach, pozbył się dużej ilości zbędnych materiałów i usprawnił proces likwidacji szwalni. Jeśli borykasz się z podobnym problemem lub po prostu chcesz pozbyć się niepotrzebnych tekstyliów, skontaktuj się z nami. Działamy w całej Polsce. Uzupełnij formularz na naszej stronie internetowej lub zadzwoń do nas!