Pozbywanie się wadliwych lub niemodnych już materiałów to problem, z którym zmaga się większość firm tekstylnych. Wiele z nich nie wie, gdzie wyrzucać tkaniny, szczególnie gdy mowa o ilościach hurtowych. Na szczęście istnieje optymalne rozwiązanie.


Zamiast wyrzucać tkaniny, zyskaj na sprzedaży

Brzmi banalnie? Być może, ale nie chodzi tutaj o sprzedaż B2C, lecz o przekazanie tkanin profesjonalnej firmie. Skup tkanin i dzianin to usługa, dzięki której nie tylko możesz pozbyć się wszystkich bezużytecznych tekstyliów, ale również na tym zyskać.

Niezależnie od tego, czy tkaniny są w stanie idealnym, czy wadliwe, w całości, czy w postaci ścinków – możesz sprzedać wszystkie zbędne tekstylia i wygenerować dodatkowy zarobek. Rzetelne skupy oferują korzystną i przystającą do stanu tkanin cenę. Zajmują się również transportem materiałów, dbając o komfort klienta.

gdzie wyrzucać tkaniny sztuczne


Zadbaj o środowisko z profesjonalnym skupem

Zamiast przeznaczać cenny czas na poszukiwanie ekologicznych sposobów pozbywania się tkanin, przekaż materiały firmie, która dba o środowisko. Profesjonalny skup nie utylizuje materiałów w niewłaściwy sposób, np. poprzez ich spalenie. Wszystkie tekstylia podlegają ponownemu przetworzeniu i mogą być następnie wykorzystywane w nowej formie.

Dzięki skupom tkanin zakłady tekstylne nie muszą zastanawiać się, gdzie wyrzucać tkaniny. Wystarczy sprzedać nadmiar materiałów firmie, która działa w sposób ekologiczny. Borykasz się z problemem zbędnych tekstyliów? Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Możesz liczyć na kompleksowe usługi z naszej strony – począwszy od wyceny, poprzez ważenie materiałów, aż po ich transport. Skontaktuj się z nami!